Prograsif Kalıplar

Prograsif Kalıplar

Prograsif kalıp makine sektörü için nasıl hayati bir öneme sahip ise, Spednas ‘da sektör için ayrıca hayati öneme sahip bir noktaya doğru kendini taşımaktadır. Prograsif kalıp için önem ölçü hassasiyeti, malzemeden maksimum istifade etmek, olabilecek en hızlı sürede üretim yapabilmektir. Biz başta ekibimiz olmak üzere tüm donanımızı bu esasa göre şekillendirdik ve daima da yeniliyoruz. 

Makine ve kalıp sektöründe müşterilerinize verdiğimiz hizmetin kalitesi gittikçe artmaktadır. Özellikle de saç metal parça ve prograsif kalıp imalatı konusunda deneyimlerimizden firmanızın alacağı profesyonel destek işinize çok yarayacaktır.

Kalıp tasarımları olarak bilinen saç metal kalıpları, prograsif kalıpları üretim  ve makine sektörünün vazgeçilmez unsurlarıdır. Ustalıkla yapabilecek deneyimli ve teknolojik bilgiye sahip donanımlı elemanlar, işlerinizi büyük ölçüde hızlandıracak, imalat alanında gelişmenize fırsat verecektir. Saç metal prograsif kalıp denilen sistem, saç metal şeridi kopmadan şekillendirme, kesme, bükme operasyonları boyunca elde edilen saç metal üreten kalıplarıdır. Prograsif kalıplarda önemli olan malzemeden fazlaca istifade etmek ,üretim süresini kısaltmak ve ölçü hassasiyetini maksimuma çıkarmaktır. 

Tasarım aşamasında saç parçasının yerleşimini doğru yapmak oldukça önemlidir. Operasyonu şekillendiren saç metaldeki şekillendirmeyi simüle eden yazılımlar kullanılırken tasarım aşamasında ise özelleşmiş modüller kullanılır. Prograsif kalıpçılık

işlemi için doğru firmayla uygun fiyata çalışmak sizi bir çok zahmetten kurtarır. Sac kalıba dair bilgi bakıyorsanız, sac kalıp sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

opel toz sacı prograsif kalıp

opel toz sacı prograsif kalıp


Stackpole plug kugel

Stackpole plug kugel